Verras me
Terug naar account
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel 'Goldscheider' (H:25cm)
Lot 525

Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel 'Goldscheider' (H:25cm)

Schattingsprijs: € 500 - € 1.000

Omschrijving van het lot


Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) 'Jongdame met kind' en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel 'Goldscheider'

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Artiesten

Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923)

Titel

Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel 'Goldscheider' (H:25cm)

Afmetingen

11,5 x 14 x 25 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Schattingsprijs

€ 500 - € 1.000

Lot nummer

525

Lot ID

11099

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

BEELDEN
A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Emile Louis PICAULT (1833-1915) ‘Saint Georges en de draak’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

BEELDEN
Een musicerende Satyr figuur, waarschijnlijk een Weense brons, met een grote Malachiet bal.

Schattingsprijs: € 150 - 250

BEELDEN
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Een paar blauw-wit faience figuren. Waarschijnlijk Bassano en gemaakt in Italië. 

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

BEELDEN
Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800