Verras me
Terug naar account
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel 'Goldscheider' (H:25cm)
Lot 525

Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel 'Goldscheider' (H:25cm)

Schattingsprijs: € 500 - € 1.000

Omschrijving van het lot


Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) 'Jongdame met kind' en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel 'Goldscheider'

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Artiesten

Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923)

Titel

Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel 'Goldscheider' (H:25cm)

Afmetingen

11,5 x 14 x 25 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Schattingsprijs

€ 500 - € 1.000

Lot nummer

525

Lot ID

11099

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel
Léo LAPORTE-BLAISIN (1867-1923) en gesigneerd Philippe, een bronzen beeldje met gieterijstempel

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Lucio FONTANA (1899-1968) 'Pyramide' (c. 1967), signed 'AP L Fontana'

Schattingsprijs: € 4.000 - 5.000

BEELDEN
Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Luca MADRASSI (1848-1919) 'De Omhelzing' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons. 

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Auguste MOREAU (1834-1917) 'Dame met de bloementuil', kunstbrons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons. 

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

BEELDEN
Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Miguel BERROCAL (1933-2006) ‘Mini David’. Metaal. 1968-1969

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
Richard AURILI (1834-c.1914) 'De Waterdraagster', een figuur gemaakt uit terracotta

Schattingsprijs: € 200 - 300