Een art deco beeld 'Houthakker met boomstam' gemaakt uit kunstbrons en gemonteerd op een onyx basis (H:56cm)
Lot 514

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Een art deco beeld 'Houthakker met boomstam' gemaakt uit kunstbrons en gemonteerd op een onyx basis. Eerste helft 20ste eeuw.

19 x 71 x 56 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

514

11094

Een art deco beeld
Een art deco beeld
Een art deco beeld
Een art deco beeld
Een art deco beeld
Een art deco beeld
Een art deco beeld
Een art deco beeld
Een art deco beeld
Een art deco beeld
Een art deco beeld

Luca MADRASSI (1848-1919) 'De Omhelzing' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 600 - 800

Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lucio FONTANA (1899-1968) 'Pyramide' (c. 1967), signed 'AP L Fontana'

Schattingsprijs: € 4.000 - 5.000

Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqeur' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500