Jean DE RONCOURT (XIX-XX) 'Jager met adelaar' een art deco beeld gemaakt uit kunstbrons (H:66cm)
Lot 513

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Jean DE RONCOURT (XIX-XX) 'Jager met adelaar' een art deco beeld gemaakt uit kunstbrons en gemonteerd op een marmer en onyx stokkel. Eerste helft 20ste eeuw.

Jean DE RONCOURT (XIX-XX)

17,5 x 72 x 66 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

513

11093

Jean DE RONCOURT (XIX-XX)
Jean DE RONCOURT (XIX-XX)
Jean DE RONCOURT (XIX-XX)
Jean DE RONCOURT (XIX-XX)
Jean DE RONCOURT (XIX-XX)
Jean DE RONCOURT (XIX-XX)
Jean DE RONCOURT (XIX-XX)
Jean DE RONCOURT (XIX-XX)
Jean DE RONCOURT (XIX-XX)
Jean DE RONCOURT (XIX-XX)

Luca MADRASSI (1848-1919) 'De Omhelzing' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscene met Schotse Edelman' een beeld, gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Miguel BERROCAL (1933-2006) ‘Mini David’. Metaal. 1968-1969

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000