R. TUBACK (XIX-XX) 'Jager met leeuw' een art deco beeld gemaakt uit brons, en gemonteerd op een marmer sokkel (H:46cm)
Lot 518

Schattingsprijs: € 500 - € 700

R. TUBACK (XIX-XX) 'Jager met leeuw' een art deco beeld gemaakt uit brons, en gemonteerd op een marmer sokkel. Eerste helft 19de eeuw.

R. TUBACH (XIX-XX)

16 x 74 x 46 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 700

Lot nummer

518

11092

Een set van 2 jonge bronzen beelden van paarden. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Achille Émile JACOPIN (1874-1958) 'Soir De Paye' een beeld gemaakt uit marmer en brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar leeuwen op een sokkel, gemaakt uit gepatineerd en verguld brons in empire stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pierre CHENET (XX-XXI) 'ijsbeer', gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles Octave LEVY (1820-1899) 'Mineur' een beeld, gepatineerd brons. Salon Des Beaux-Arts, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Pierre CHENET (XX-XXI) 'Stier' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897) 'Afrikaanse Jongen' een levensgroot beeld gemaakt uit terracotta. (H:148,5cm)

Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000

Isidore BONHEUR (1827-1901) 'Merrie en haar veulen' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons (18,5 x 40 x 30,5cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000