R. TUBACH (XIX-XX) |
Titel | R. TUBACK (XIX-XX) 'Jager met leeuw' een art deco beeld gemaakt uit brons, en gemonteerd op een marmer sokkel (H:46cm) |
Afmetingen | 16 x 74 x 46 cm |
Schattingsprijs | € 500 - € 700 |
Lot nummer | 518 |
Lot ID | 11092 |
Emmanuel HANNAUX (1855-1934) 'Le Poète et la Sirène' (L:30 x W:70 x H:77 cm)
Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500
Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500