R. TUBACK (XIX-XX) 'Jager met leeuw' een art deco beeld gemaakt uit brons, en gemonteerd op een marmer sokkel (H:46cm)
Lot 518

Schattingsprijs: € 500 - € 700

R. TUBACK (XIX-XX) 'Jager met leeuw' een art deco beeld gemaakt uit brons, en gemonteerd op een marmer sokkel. Eerste helft 19de eeuw.

R. TUBACH (XIX-XX)

16 x 74 x 46 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 700

Lot nummer

518

11092

Emmanuel HANNAUX (1855-1934) 'Le Poète et la Sirène' (L:30 x W:70 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Sylvain NORGA (1892-1968) 'Discuswerper'. (L:30 x W:48 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

George MINNE (1866-1941) 'Baigneuse IV'. (L:10 x W:14,5 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Paul MENGIN (1853-1937) 'Dame met een mandoline'. (L:13 x W:14 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340