Charly DEVARENNES (1928-2010) 'Magnolia' een landschap, olie op papier. Februari 1975. (46 x 35 cm)
Lot 551

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Charly DEVARENNES (1928-2010) 'Magnolia' een landschap, olie op papier. Februari 1975.

Charly DEVARENNES (1928-2010)

46 cm

35 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

551

11089

Charly DEVARENNES (1928-2010)
Charly DEVARENNES (1928-2010)
Charly DEVARENNES (1928-2010)
Charly DEVARENNES (1928-2010)
Charly DEVARENNES (1928-2010)
Charly DEVARENNES (1928-2010)
Charly DEVARENNES (1928-2010)

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

CORNEILLE (1922-2010) 'Zonder Titel' een lithografie. 1975.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)