Een Zwarte Woud wandklok (H:52cm)
Lot 234

Schattingsprijs: € 50 - € 100

Een Zwarte Woud wandklok

16 x 23,5 x 52 cm

Schattingsprijs

€ 50 - € 100

Lot nummer

234

11082

Jaeger Le Coultre, klassiek en dun polshorloge, 18kt geel goud.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok

Schattingsprijs: € 600 - 800

Longines, Binnenwerk No. 5555819, Cal. 13ZN, 34 mm, circa 1937

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar marmer, verguld en gepatineerd bronzen kandelaars met putti, Lodewijk XVI stijl, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Omega Constellation 2643-4SC, verguld. 35mm.

Schattingsprijs: € 600 - 800