Verras me
Terug naar account
Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer (H:63,5cm)
Lot 019

Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer (H:63,5cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - € 3.000

Omschrijving van het lot


Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer. 19de eeuw. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer (H:63,5cm)

Hoogte

63,5 cm

Diameter

25 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Schattingsprijs

€ 2.000 - € 3.000

Lot nummer

19

Lot ID

11070

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer (H:63,5cm)
Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer (H:63,5cm)
Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer (H:63,5cm)
Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer (H:63,5cm)
Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer (H:63,5cm)
Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer (H:63,5cm)
Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer (H:63,5cm)
Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer (H:63,5cm)
Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer (H:63,5cm)
Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer (H:63,5cm)
Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer (H:63,5cm)
Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer (H:63,5cm)
Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer (H:63,5cm)
Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer (H:63,5cm)
Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer (H:63,5cm)
Een Chinese Kanton vaas gemaakt uit porselein en versierd met salamanders, afbeeldingen van de Chinese Keizer (H:63,5cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

AZIATISCH
Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 150 - 250