Armand GODARD (XIX-XX) Een art deco driedelige schouwgarnituur, onyx met een verguld en verzilverd bronzen beeld (H:44cm)
Lot 195

Schattingsprijs: € 1.800 - € 2.200

Armand GODARD (XIX-XX) Een art deco driedelige schouwgarnituur gemaakt uit onyx met een verguld en verzilverd bronzen beeld. Eerste helft 20ste eeuw.

Armand GODARD (XIX-XX)

13,5 x 53 x 44 cm

Schattingsprijs

€ 1.800 - € 2.200

Lot nummer

195

11066

Jaeger Le Coutlre, een tafelklok met Lapis Lazuli en messing.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een atmosferische tafelklok

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een tafelklok gemaakt uit porselein gemonteerd met brons in Art Nouveau stijl.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een pendule tafelklok gemaakt uit brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een schouwklok 'Spaanse Krijgers' gemaakt uit kunstbrons.

Schattingsprijs: € 240 - 340