Armand GODARD (XIX-XX) |
Titel | Armand GODARD (XIX-XX) Een art deco driedelige schouwgarnituur, onyx met een verguld en verzilverd bronzen beeld (H:44cm) |
Afmetingen | 13,5 x 53 x 44 cm |
Schattingsprijs | € 1.800 - € 2.200 |
Lot nummer | 195 |
Lot ID | 11066 |
Een muurgemonteerde kartelklok, brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:12 x W:37 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51
Schattingsprijs: € 500 - 800
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 300 - 500
Lépine, Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, Frankrijk. 19de eeuw. (L:15 x W:31 x H:42 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200