Armand GODARD (XIX-XX) Een art deco driedelige schouwgarnituur, onyx met een verguld en verzilverd bronzen beeld (H:44cm)
Lot 195

Schattingsprijs: € 1.800 - € 2.200

Armand GODARD (XIX-XX) Een art deco driedelige schouwgarnituur gemaakt uit onyx met een verguld en verzilverd bronzen beeld. Eerste helft 20ste eeuw.

Armand GODARD (XIX-XX)

13,5 x 53 x 44 cm

Schattingsprijs

€ 1.800 - € 2.200

Lot nummer

195

11066

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jaeger Le Coultre, klassiek en dun polshorloge, 18kt geel goud.

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Longines, Binnenwerk No. 5555819, Cal. 13ZN, 34 mm, circa 1937

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 500 - 700

Omega Constellation 2643-4SC, verguld. 35mm.

Schattingsprijs: € 600 - 800