Armand GODARD (XIX-XX) Een art deco driedelige schouwgarnituur, onyx met een verguld en verzilverd bronzen beeld (H:44cm)
Lot 195

Schattingsprijs: € 1.800 - € 2.200

Armand GODARD (XIX-XX) Een art deco driedelige schouwgarnituur gemaakt uit onyx met een verguld en verzilverd bronzen beeld. Eerste helft 20ste eeuw.

Armand GODARD (XIX-XX)

13,5 x 53 x 44 cm

Schattingsprijs

€ 1.800 - € 2.200

Lot nummer

195

11066

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons 'La Cruche Cassée' of 'De Gebroken Kruik', Empire stijl. 19de.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schouwklok, blauw gelakt met decor van kinderen, ramskoppen en vogels. Frankrijk, 19de eeuw. (L:15 x W:30 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een indrukwekkende driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (L:20 x W:61 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons in Lodewijk XV stijl, porselein plaquettes. 19de eeuw. (L:13 x W:32 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een driedelige schouwgarnituur, klok en twee zijstukken, gepatineerd brons op zwarte en groene marmer. 19de eeuw. (L:20 x W:45 x

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een schouwklok, verguld brons met een afbeelding van een jongeman. Frankrijk, 19de eeuw. (L:10 x W:27 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, gepatineerd en verguld brons met een jacht en kampeerscène. 19de eeuw. (L:10 x W:30 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, messing en kunstbrons, afbeelding van een klompmaker. Gemonteerd met porselein. 19de eeuw. (L:12 x W:36 x H:27,5

Schattingsprijs: € 150 - 250