Armand GODARD (XIX-XX) Een art deco driedelige schouwgarnituur, onyx met een verguld en verzilverd bronzen beeld (H:44cm)
Lot 195

Schattingsprijs: € 1.800 - € 2.200

Armand GODARD (XIX-XX) Een art deco driedelige schouwgarnituur gemaakt uit onyx met een verguld en verzilverd bronzen beeld. Eerste helft 20ste eeuw.

Armand GODARD (XIX-XX)

13,5 x 53 x 44 cm

Schattingsprijs

€ 1.800 - € 2.200

Lot nummer

195

11066

Een muurgemonteerde kartelklok, brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:12 x W:37 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lépine, Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, Frankrijk. 19de eeuw. (L:15 x W:31 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250