Armand GODARD (XIX-XX) Een art deco driedelige schouwgarnituur, onyx met een verguld en verzilverd bronzen beeld (H:44cm)
Lot 195

Schattingsprijs: € 1.800 - € 2.200

Armand GODARD (XIX-XX) Een art deco driedelige schouwgarnituur gemaakt uit onyx met een verguld en verzilverd bronzen beeld. Eerste helft 20ste eeuw.

Armand GODARD (XIX-XX)

13,5 x 53 x 44 cm

Schattingsprijs

€ 1.800 - € 2.200

Lot nummer

195

11066

Een antieke kartelklok, hout gemonteerd met verguld brons, Lodewijk XVI. (D:14 x W:36 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Schouwklok 'De Geograaf'' verguld brons. Empire. Picnot Père à Paris. (D:13 x W:31 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schouwklok 'Dame met paddle en zodiac' gepatineerd kunstbrons op marmer, 19de eeuw. (D:16 x W:40 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke schouwklok, schildpad en koper inlegwerk, vroeg 20ste eeuw. (D:18 x W:38 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Moeder en kind met de oogst' een schouwklok, gepatineerd kunstbrons. (D:27 x W:40 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok 'Het Gebed', verguld en gepatineerd brons. 19de eeuw. (D:14 x W:37 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rado Integral, een herenpolshorloge. Originele doos. (W:3,1 x H:4,1 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een reisklok, messing en zilver afgewerkt met email. Decor met een pauw. Circa 1900. (D:2 x W:5,5 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340