Een antieke 'Dagobert' stoel gemaakt uit gesculpteerd hout. (H:121cm)
Lot 383

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een antieke 'Dagobert' stoel gemaakt uit gesculpteerd hout. 19de eeuw.

62 x 80 x 121 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

383

11062

Een antieke

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Een salontafel, marmer en brons, bijgevoegd een vloerlamp. Circa 1960. (L:52 x W:101 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Colombo Mobili, een ronde bijzettafel in Empire stijl. 20ste eeuw. (H:68 x D:62 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke commode, marqueterie inleg met een secretaire lade. Duitsland, 18de/19de eeuw. (L:64 x W:128 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Deknudt, twee rechthoekige spiegels. Verguld hout. (W:128 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke 2-deurskast, hardhout. (L:36 x W:64 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300