Een antieke 'Dagobert' stoel gemaakt uit gesculpteerd hout. (H:121cm)
Lot 383

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een antieke 'Dagobert' stoel gemaakt uit gesculpteerd hout. 19de eeuw.

62 x 80 x 121 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

383

11062

Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke
Een antieke

Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een antieke Engelse 'Slope Desk', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een ijzeren kapstok in de stijl van Gustave SERRURIER BOVY (1858-1910)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een staander, Lodewijk XV stijl afgewerkt met marqueterie en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Romeo REGA (1925-1984) 'Etagère'

Schattingsprijs: € 400 - 600