Een mid-century wandlicht met afbeelding van ruiter te paard, gemaakt uit keramiek, waarschijnlijk in Duitsland. (H:25cm)
Lot 326

Schattingsprijs: € 50 - € 100

Een mid-century wandlicht met afbeelding van ruiter te paard, gemaakt uit keramiek, waarschijnlijk in Duitsland.

14 cm

25 cm

Schattingsprijs

€ 50 - € 100

Lot nummer

326

11061

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Luigi MASSONI (1930-2013) 'Marconi' acryl, hout en metaal. 1962. (L:19 x W:19 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Delft, een collectie tafelaccessoires en borden. (L:11 x W:30 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 100 - 150

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300