Floris JESPERS (1889-1965) 'Afrikaans Dorpszicht' een schilderij, olie op paneel. 1954. (67 x 52 cm)
Lot 665

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Floris JESPERS (1889-1965) 'Afrikaans Dorpszicht' een schilderij, olie op paneel. 1954.

Floris JESPERS (1889-1965)

67 cm

52 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

665

11055

Floris JESPERS (1889-1965)
Floris JESPERS (1889-1965)
Floris JESPERS (1889-1965)
Floris JESPERS (1889-1965)
Floris JESPERS (1889-1965)
Floris JESPERS (1889-1965)
Floris JESPERS (1889-1965)
Floris JESPERS (1889-1965)

Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996) 'De Gitaarspeler' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jean-Luc MOERMAN (1967) 'Moordgriet' een lithografie 18/60

Schattingsprijs: € 200 - 300

Louis ROBBE (1806-1887) 'Het Zwarte Schaap' een schilderij, olie op doek

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Het bos' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

André BOGAERT (1920-1986) 'Stilleven met fruitschaal' olie op paneel. 1960

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfred VERWEE (1838-1895) 'Les Vaches', olie op doek

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zicht op Lisseweghe' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

'Zeilboten op woeste zee', een antiek schilderij, olie op paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500