Geen handtekening gevonden 'Golgotha', een groot schilderij, olie op doek. Gemonteerd in een houtgesculpteerde kader. (123 x cm)
Lot 755

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Geen handtekening gevonden 'Kruisiging in Golgotha', een groot schilderij, olie op doek. Gemonteerd in een houtgesculpteerde kader. Achteraan vermeld 'Acheté en avril chez le curé de Wechelderzande'. 19de eeuw.

Lengte

185 cm

123 cm

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

755

11048

Geen handtekening gevonden

Madonna met kind, gezeten op een kasteel gedragen door Engelen. Olie op paneel. 18de eeuw. (W:32 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Anton ROOSKENS (1906-1976) 'Nuages Bleues'. (W:75,5 x H:92,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Achille VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Poelberg' circa 1954. (W:90 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Volger van Giovanni BILIVERTI (1585-1644) "De Dood van Lucretia" olie op doek. (W:90 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Vijf verzegelde theca's met relikwieën. (D:3,8 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gustav KLIMT (1862-1918) '25 drawings selected and interpreted by Alice Strobl', volledig. (L:61 x W:44 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800