Een paar uitzonderlijke vazen gemaakt uit Vlaams Aardewerk in Bredene. (H:46cm)
Lot 127

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een paar uitzonderlijke vazen gemaakt uit Vlaams Bredens Aardewerk in Bredene. Versierd met fauna en flora.

46 cm

26 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

127

11035

Algemeen goede staat.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote groep 'Muziek en Dansers' polychroom Saksisch porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Hummel 'Land in zicht' en 'Volg De Leider'.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een tafelkandelaar, porselein afgewerkt met putti en bloemen, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500