Een collectie van 9 beeldjes gemaakt door Goebel, waarvan 8 beeldjes gemerkt Hummel. (H:13cm)
Lot 154

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een collectie van 9 beeldjes gemaakt door Goebel, waarvan 8 beeldjes gemerkt Hummel.

13 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

154

11033

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'. (W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Pia MANU (XX) 'Sculptuur'. (L:14 x W:28 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200