Een collectie van 9 beeldjes gemaakt door Goebel, waarvan 8 beeldjes gemerkt Hummel. (H:13cm)
Lot 154

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een collectie van 9 beeldjes gemaakt door Goebel, waarvan 8 beeldjes gemerkt Hummel.

13 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

154

11033

Vieux Tournai/Oud Doornik 'Eikel' en Royal Boch, een collectie borden. 19de/20ste eeuw. (D:24 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Oswald TIEBERGHIEN (1936) 'Twee vazen' geglazuurde keramiek. (H:41 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Omgeving van JACOB-PETIT (1796-1868) 'Twee Figuren met bloemen', polychroom porselein. (L:10 x W:12 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een uitzonderlijk groot 'Zwiebelmunster'-decor dineer en koffieservies, Tsjechië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Roger CAPRON (1922-2006) 'Cognac' Vallauris. (H:36 x D:14,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Twee paar 'Vieux Bruxelles vazen met decor van bloemen en figuren'. (L:20 x W:26 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee Jachttrofeeën, geglazuurde terracotta. Italië, 20ste eeuw. (W:20 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Amphora of Keramar, een grote groene vaas, geglazuurde keramiek. (H:53 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340