Een collectie van 9 beeldjes gemaakt door Goebel, waarvan 8 beeldjes gemerkt Hummel. (H:13cm)
Lot 154

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een collectie van 9 beeldjes gemaakt door Goebel, waarvan 8 beeldjes gemerkt Hummel.

13 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

154

11033

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora

Schattingsprijs: € 200 - 300

Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sitzendorf porselein, een paar vazen met kinderen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Handenwasser' geglazuurde keramiek voor Perignem.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Herend, een arend met zwaard, biscuit porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250