Een 6 delig koffieservies met bijhorende bordjes en onderbordjes, gemerkt Foley China Windsor.
Lot 130

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een 6 delig koffieservies met bijhorende bordjes en onderbordjes met bloemendecor, gemerkt Foley China Windsor. Transfer printing en handgeschilderd, gemaakt periode 1940. Gemaakt in Engeland door E.Brain & Co.'

20,5 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

130

11028

Een grote groep 'Muziek en Dansers' polychroom Saksisch porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Herend, een arend met zwaard, biscuit porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sitzendorf, een porseleinen groep 'Romeinse Parade' 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Een paar tafellampen' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Dresden Porcelain, een paar muurplaquettes, decor van musicerende putti. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500