Titel | Een 6 delig koffieservies met bijhorende bordjes en onderbordjes, gemerkt Foley China Windsor. |
Diameter | 20,5 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 130 |
Lot ID | 11028 |
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250