Een 6 delig koffieservies met bijhorende bordjes en onderbordjes, gemerkt Foley China Windsor.
Lot 130

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een 6 delig koffieservies met bijhorende bordjes en onderbordjes met bloemendecor, gemerkt Foley China Windsor. Transfer printing en handgeschilderd, gemaakt periode 1940. Gemaakt in Engeland door E.Brain & Co.'

20,5 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

130

11028

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300