Een 6 delig koffieservies met bijhorende bordjes en onderbordjes, gemerkt Foley China Windsor.
Lot 130

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een 6 delig koffieservies met bijhorende bordjes en onderbordjes met bloemendecor, gemerkt Foley China Windsor. Transfer printing en handgeschilderd, gemaakt periode 1940. Gemaakt in Engeland door E.Brain & Co.'

20,5 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

130

11028

Wedgewood Oaklands, een ongebruikelijke theepot. Blauw-wit geglazuurde faience. Circa 1904.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Omgeving van JACOB-PETIT (1796-1868) 'Twee Figuren met bloemen', polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hans WELLING (XX) voor Ceramano, een spiegel. Geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een koffiekan, geglazuurd steengoed gemonteerd met zilver. Brussel, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Herend, een paar vazen met handgeschilderd floraal decor. Polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Sculptuur', geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Salmon & Cie, Limoges, een groot 73-delig diner, koffie en thee servies met vergulde rand.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Naar Etienne FALCONET (1716-1791) Twee biscuit porseleinen groepen.

Schattingsprijs: € 200 - 300