Een schaal voor luchter gemaakt uit pâte de verre glas in art deco stijl en gemerkt 'Muller Frères Luneville' (H:13,5cm)
Lot 1056

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Een schaal voor luchter gemaakt uit pâte de verre glas in art deco stijl en gemerkt 'Muller Frères Luneville'

13,5 cm

40 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

1056

11027

Een schaal voor luchter gemaakt uit pâte de verre glas in art deco stijl en gemerkt

Een paar decoratieve tafellampen, 20ste eeuw. (L:15 x W:15 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een luchter, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons. (H:100 x D:72 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

Concord, een decoratieve vloerlamp, verguld messing. (H:167 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een luchter, messing in Empire stijl. Circa 1970. (H:104 x D:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000