Pierre Louis DÉTRIER (1822-1897) 'Retour des champs' een bronzen beeld van een jongedame met geit. (H:63cm)
Lot 539

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Pierre Louis DÉTRIER (1822-1897) 'Retour des champs' een bronzen beeld van een jongedame met geit.

Pierre Louis DÉTRIER (1822-1897)

63 cm

21,5 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

539

11025

Achille Émile JACOPIN (1874-1958) 'Soir De Paye' een beeld gemaakt uit marmer en brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alexandre KELETY (1874-1940) 'Bust of Jean Mermoz', terracotta, circa 1930.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar neoklassieke figuren, verguld en gepatineerd brons op Carrara marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Isidore Jules BONHEUR (1827-1901) 'Le Grand Jockey' een gepatineerd bronzen beeld'. Postume geut. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Geo VERBANCK (1881-1961) 'Liggend naakt' een figuur gemaakt uit brons.

Pierre CHENET (XX-XXI) 'Stier' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Willi SOUKOP (1907-1995) 'Zonder Titel' 1993, 238/250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een set van 2 jonge bronzen beelden van paarden. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200