Een paar cassolettes gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons, afgewerkt met zwanen. (H:50cm)
Lot 241

Schattingsprijs: € 500 - € 1.000

Een paar cassolettes gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons, afgewerkt met zwanen. Periode 1900.

18 x 24 x 50 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 1.000

Lot nummer

241

11024

Een antiek fragment, geweven stof met decor van dansende figuren. Waarschijnlijk Koptisch, 4de-6de eeuw. (W:35 x H:17 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Marie's corner, een relaxzetel met poef, 21ste eeuw. (D:90 x W:84 x H:103 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar tazza, brons op geel marmer voet. Neoklassiek, circa 1900. (D:13,5 x W:19,5 x H:30,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

H. W. Wilson 'The Great War' 13 volumes. (W:24,5 x H:32,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke tuinbank, hout en metaal, drakendecor. (D:65 x W:210 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Ferdinand BARBEDIENNE (1810-1892) 'Neoklassieke Cassolettes' verguld brons op marmer. (D:12 x W:18 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Mauro MANETTI (XX) 'Pinguin' een ijsemmer. (D:16 x W:15,5 x H:25,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Mauro MANETTI (XX) 'Eend' een ijsemmer. (D:16 x W:27 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300