Een paar cassolettes gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons, afgewerkt met zwanen. (H:50cm)
Lot 241

Schattingsprijs: € 500 - € 1.000

Een paar cassolettes gemaakt uit porselein en gemonteerd met brons, afgewerkt met zwanen. Periode 1900.

18 x 24 x 50 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 1.000

Lot nummer

241

11024

Een manjok stamper, en een sculptuur, Afrika, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een mid-century zonnespiegel, blauw en zwart email op koper, glas.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Automata' van een pop, gekleed in kantwerk met muziekdoos. Staande onder een stolp. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een tafel middenstuk, afgewerkt met acanthusbladen. Verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940.

Schattingsprijs: € 200 - 300