Een grote wijnkoeler gemaakt uit porselein met bloemendecor en gemerkt met Meissener logo. (H:28cm)
Lot 166

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een grote wijnkoeler gemaakt uit porselein met bloemendecor en gemerkt met Meissener logo.

55 x 37 x 28 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

166

11023

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, twee grote figuren 'Little Scolar'. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300