Een grote wijnkoeler gemaakt uit porselein met bloemendecor en gemerkt met Meissener logo. (H:28cm)
Lot 166

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een grote wijnkoeler gemaakt uit porselein met bloemendecor en gemerkt met Meissener logo.

55 x 37 x 28 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

166

11023

Sitzendorf, een grote paardenkoets, polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Napoleon Bonaparte en generaals, 14 figuren. Polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 340 - 440

Scheibe-Alsbach 'La Laitière' D'après Greuze. Polychroom porselein, Saxony, Duitsland.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Scheibe Alsbach, drie stuks polychroom porselein. Saksen, Duitsland.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Unterweissbach, een grote paardenkoets, polychroom porselein.

Herend, een paar vazen met handgeschilderd floraal decor. Polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Edouard NOOTENS (1899-1977) 'Le Départ' biscuit porselein.

Schattingsprijs: € 240 - 340

KERAMAR (XX) twee tafellampen.

Schattingsprijs: € 200 - 300