Titel | Een grote wijnkoeler gemaakt uit porselein met bloemendecor en gemerkt met Meissener logo. (H:28cm) |
Afmetingen | 55 x 37 x 28 cm |
Schattingsprijs | € 800 - € 1.200 |
Lot nummer | 166 |
Lot ID | 11023 |
Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800