Een grote wijnkoeler gemaakt uit porselein met bloemendecor en gemerkt met Meissener logo. (H:28cm)
Lot 166

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een grote wijnkoeler gemaakt uit porselein met bloemendecor en gemerkt met Meissener logo.

55 x 37 x 28 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

166

11023

Porcelaine De Paris, France, een collectie van 12 oesterboden met decor van vogels. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Brule Parfum met afbeelding van Chinese man, binnenin met lamp. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Hummel, een collectie van 10 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel 'Welcome Spring', Century Collection 1993.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote cache-pot, porselein met handgeschilderd bloemendecor. Atelier d'Art Faubourg St Honoré Paris.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hertwig and Co, Katzhutte, een 'Borzoi honden', geglazuurde faience.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 150 - 250