Verras me
Terug naar account
Een beeld van een meisje Chryselephantine gemaakt in art deco stijl. (H:16,5cm)
Lot 516

Een beeld van een meisje Chryselephantine gemaakt in art deco stijl. (H:16,5cm)

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Omschrijving van het lot


Een beeld van een meisje Chryselephantine gemaakt in art deco stijl.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een beeld van een meisje Chryselephantine gemaakt in art deco stijl. (H:16,5cm)

Afmetingen

6 x 7 x 16,5 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

516

Lot ID

11020

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een beeld van een meisje Chryselephantine gemaakt in art deco stijl. (H:16,5cm)
Een beeld van een meisje Chryselephantine gemaakt in art deco stijl. (H:16,5cm)
Een beeld van een meisje Chryselephantine gemaakt in art deco stijl. (H:16,5cm)
Een beeld van een meisje Chryselephantine gemaakt in art deco stijl. (H:16,5cm)
Een beeld van een meisje Chryselephantine gemaakt in art deco stijl. (H:16,5cm)
Een beeld van een meisje Chryselephantine gemaakt in art deco stijl. (H:16,5cm)
Een beeld van een meisje Chryselephantine gemaakt in art deco stijl. (H:16,5cm)
Een beeld van een meisje Chryselephantine gemaakt in art deco stijl. (H:16,5cm)
Een beeld van een meisje Chryselephantine gemaakt in art deco stijl. (H:16,5cm)
Een beeld van een meisje Chryselephantine gemaakt in art deco stijl. (H:16,5cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937. 

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

BEELDEN
Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Marcel DÉBUT (1865-1933) ‘Le Vainqueur’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

BEELDEN
Een paar blauw-wit faience figuren. Waarschijnlijk Bassano en gemaakt in Italië. 

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

BEELDEN
A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel. 

Schattingsprijs: € 200 - 300