Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897) 'Afrikaanse Jongen' een levensgroot beeld gemaakt uit terracotta. (H:148,5cm)
Lot 478

Schattingsprijs: € 6.000 - € 8.000

Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897) 'Afrikaanse Jongen' een levensgroot beeld gemaakt uit terracotta.

Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897)

52 x 56 x 148,5 cm

Schattingsprijs

€ 6.000 - € 8.000

Lot nummer

478

11018

Clarice CLIFF (1899-1972) voor Royal Staffordshire, een set van 5 faience items.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel 'Welcome Spring', Century Collection 1993.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Marcel DÉBUT (1865-1933) ‘Le Vainqueur’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een collectie van 3 beeldjes met porseleinen kantwerk, Duitsland, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 150

Een paar vazen in Chinese stijl, met handgeschilderd bloemendecor. Waarschijnlijk Samson, Frankrijk.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800