Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897) 'Afrikaanse Jongen' een levensgroot beeld gemaakt uit terracotta. (H:148,5cm)
Lot 478

Schattingsprijs: € 6.000 - € 8.000

Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897) 'Afrikaanse Jongen' een levensgroot beeld gemaakt uit terracotta.

Frederick GOLDSCHEIDER (1845-1897)

52 x 56 x 148,5 cm

Schattingsprijs

€ 6.000 - € 8.000

Lot nummer

478

11018

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel 'Land in zicht' en 'Volg De Leider'.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Sitzendorf porselein, een paar vazen met kinderen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een tafelkandelaar, porselein afgewerkt met putti en bloemen, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Wie jaagt mij zo voort, De ikzelf, Die op mijn rug rijdt' terracotta

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Patrijzen' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

PMP porselein, een paar manden gedragen door kinderen. Polychroom porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Patrijs met kuikens' gepatineerd brons. 1877.