Oskar GLADENBECK (1850-1921) 'Buste van Afrikaanse man met Papegaai', gemaakt uit kunstbrons. (H:64cm)
Lot 480

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Oskar GLADENBECK (1850-1921) 'Buste van Afrikaanse man met Papegaai', gemaakt uit kunstbrons.

Oskar GLADENBECK (1850-1921)

24 x 54 x 64 cm

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

480

11017

Oskar GLADENBECK (1850-1921)
Oskar GLADENBECK (1850-1921)
Oskar GLADENBECK (1850-1921)
Oskar GLADENBECK (1850-1921)
Oskar GLADENBECK (1850-1921)
Oskar GLADENBECK (1850-1921)
Oskar GLADENBECK (1850-1921)
Oskar GLADENBECK (1850-1921)
Oskar GLADENBECK (1850-1921)
Oskar GLADENBECK (1850-1921)
Oskar GLADENBECK (1850-1921)
Oskar GLADENBECK (1850-1921)

Antonin MERCIÉ (1845-1916) 'David Le Vainqeur' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Dame met de bloementuil', kunstbrons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lucio FONTANA (1899-1968) 'Pyramide' (c. 1967), signed 'AP L Fontana'

Schattingsprijs: € 4.000 - 5.000

Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300