Titel | Een vaas met decor van bladeren gemaakt uit steengoed en gemerkt Royal Doulton. (H:18cm) |
Hoogte | 18 cm |
Diameter | 13 cm |
Schattingsprijs | € 80 - € 120 |
Lot nummer | 189 |
Lot ID | 11014 |
Conditie: kleine randschilfer.
Schattingsprijs: € 120 - 180
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 150 - 250
Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250