Een vaas met decor van bladeren gemaakt uit steengoed en gemerkt Royal Doulton. (H:18cm)
Lot 189

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Een vaas met decor van bladeren gemaakt uit steengoed en gemerkt Royal Doulton.

18 cm

13 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

189

11014

Conditie: kleine randschilfer.

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:86,5 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:40 x D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 400 - 600