Een vaas met decor van bladeren gemaakt uit steengoed en gemerkt Royal Doulton. (H:18cm)
Lot 189

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Een vaas met decor van bladeren gemaakt uit steengoed en gemerkt Royal Doulton.

18 cm

13 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

189

11014

Conditie: kleine randschilfer.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Pia MANU (XX) 'Sculptuur'. (L:14 x W:28 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 80 - 120