Louis KLEY (1833-1911) 'Gemaskerd Theater' een paar verzilverde bronzen beeldjes gemonteerd op een marmeren basis. (H:
Lot 467

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Louis KLEY (1833-1911) 'Gemaskerd Theater' een paar verzilverde bronzen beeldjes gemonteerd op een marmeren basis.

Conditie: restauratie aan marmer.

Louis KLEY (1833-1911)

17,5 cm

8,5 cm

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

467

11013

After Charles LE BRUN (1619-1690) 'Putti met druiven en druivenranken' terracotta. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Patrijzen' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Wie jaagt mij zo voort, De ikzelf, Die op mijn rug rijdt' terracotta

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Patrijs met kuikens' gepatineerd brons. 1877.

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Fazant met kuikens' verzilverd brons. 1864.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Gustave VAN VAERENBERGH (1873-1927) 'Buste van een dame'.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jules MOIGNIEZ (1835-1894) 'Feeding Time' gepatineerd brons

Alphonse ARSON (1822-1895) 'Gevecht' gepatineerd brons. 1867.