Louis KLEY (1833-1911) 'Gemaskerd Theater' een paar verzilverde bronzen beeldjes gemonteerd op een marmeren basis. (H:
Lot 467

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Louis KLEY (1833-1911) 'Gemaskerd Theater' een paar verzilverde bronzen beeldjes gemonteerd op een marmeren basis.

Conditie: restauratie aan marmer.

Louis KLEY (1833-1911)

17,5 cm

8,5 cm

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

467

11013

Pierre BALESTRA (XIX-XX) 'Bacchanale scène'. (L:28 x W:26 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

George MINNE (1866-1941) 'Baigneuse IV'. (L:10 x W:14,5 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Beeld van een jongeman, gietijzer of fonte. (W:17 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Emmanuel HANNAUX (1855-1934) 'Le Poète et la Sirène' (L:30 x W:70 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Vijf beelden, kunstbrons, Circa 1900. (H:67 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500