Een tafel middenstuk gemaakt uit gepatineerd brons gemonteerd op marmer. Gemerkt Thibaut Frères, fondeur Paris. (H:27cm)
Lot 969

Schattingsprijs: € 500 - € 600

Een tafel middenstuk geaamt uit brons gemonteerd op marmer. Gemerkt Thibaut Frères, fondeur Paris. 19de eeuw.

25 x 35 x 27 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 600

Lot nummer

969

11008

Een antiek houtgesculpteerd kader, Barokke stijl, 19de eeuw. (W:114 x H:177 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke 'Graine De Chapelet met Memento Mori', gesculpteerde hoorn. Frankrijk, 19de eeuw. (W:4,5 x H:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Vrijmetselarij, Framaconnerie, een rijk uitgewerkt zwaard met 'Rose Croix'. (L:14 x W:89 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke 'Vide Poche' met een Chryselephantine zeemeermin, waarschijnlijk Oostenrijk. Circa 1920-1930. (W:24 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800