Een tafel middenstuk gemaakt uit gepatineerd brons gemonteerd op marmer. Gemerkt Thibaut Frères, fondeur Paris. (H:27cm)
Lot 969

Schattingsprijs: € 500 - € 600

Een tafel middenstuk geaamt uit brons gemonteerd op marmer. Gemerkt Thibaut Frères, fondeur Paris. 19de eeuw.

25 x 35 x 27 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 600

Lot nummer

969

11008

Steiff Studio jonge Geit zwart/wit, EAN 0446/60-502460, periode 1991-1993 (53 x 55cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Capodimonte, grote tafellamp en 3 sierborden. Geglazuurde faience. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar kandelaars, messing in art nouveau periode. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie objecten en accessoires gemaakt uit onyx.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een groot inktstel en briefopener, messing in Rococo stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Limoges Haviland, model 'Eden' een koffieserviesn, porselein.

Schattingsprijs: € 300 - 500

2001: A Space Odyssey, poster, US, Cinerama 3D, hologram. 1968

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Joseph LE GULUCHE (1849-1915)(naar) 'En Detresse' terracotta, circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200