Een tafel middenstuk gemaakt uit gepatineerd brons gemonteerd op marmer. Gemerkt Thibaut Frères, fondeur Paris. (H:27cm)
Lot 969

Schattingsprijs: € 500 - € 600

Een tafel middenstuk geaamt uit brons gemonteerd op marmer. Gemerkt Thibaut Frères, fondeur Paris. 19de eeuw.

25 x 35 x 27 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 600

Lot nummer

969

11008

Keith HARING (1958-1990)(attr.) Gesigneerd 1 dollar biljet (1987)

Schattingsprijs: € 600 - 800

BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jean LURÇAT (1892-1966) 'Tapestery of Flowers', een wandtapijt

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een gedeelte van een comunniebank met barokke houtsculpturen 'De Heilige Graal', gemaakt uit eik. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Keith HARING (1958-1990)(attr.) een gesigneerd 1 dollar biljet (1985)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Claret Zaima, een tafelaansteker.

Schattingsprijs: € 30 - 50

Elli MALEVOLTI (XX) 'Ibis & Vogel' een paar figuren van een vogel gemaakt ui kunsthars en metaal.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)