Een tafel middenstuk gemaakt uit gepatineerd brons gemonteerd op marmer. Gemerkt Thibaut Frères, fondeur Paris. (H:27cm)
Lot 969

Schattingsprijs: € 500 - € 600

Een tafel middenstuk geaamt uit brons gemonteerd op marmer. Gemerkt Thibaut Frères, fondeur Paris. 19de eeuw.

25 x 35 x 27 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 600

Lot nummer

969

11008

Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar uitzonderlijk grote kandelaars, verguld brons Empire stijl.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300