Een tafel middenstuk gemaakt uit gepatineerd brons gemonteerd op marmer. Gemerkt Thibaut Frères, fondeur Paris. (H:27cm)
Lot 969

Schattingsprijs: € 500 - € 600

Een tafel middenstuk geaamt uit brons gemonteerd op marmer. Gemerkt Thibaut Frères, fondeur Paris. 19de eeuw.

25 x 35 x 27 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 600

Lot nummer

969

11008

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een naaidoos afgewerkt met klein schilderij, binnenin met accessoires. (L:22 x W:30 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica, model M2, een analoge fotocamera. (L:8 x W:14 x H:7,6 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een groot stuk antiek kantwerk, Lierse, Belgie. 19de eeuw. (L:36,5 x W:130 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500