Titel | Een tafel middenstuk gemaakt uit gepatineerd brons gemonteerd op marmer. Gemerkt Thibaut Frères, fondeur Paris. (H:27cm) |
Afmetingen | 25 x 35 x 27 cm |
Schattingsprijs | € 500 - € 600 |
Lot nummer | 969 |
Lot ID | 11008 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een naaidoos afgewerkt met klein schilderij, binnenin met accessoires. (L:22 x W:30 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een groot stuk antiek kantwerk, Lierse, Belgie. 19de eeuw. (L:36,5 x W:130 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300