R. DURQUET (XIX-XX) 'Ballerina' een verguld bronzen beeld op zwarte marmer sokkel (H:24,5cm)
Lot 519

Schattingsprijs: € 300 - € 500

R. DURQUET (XIX-XX) 'Ballerina' een verguld bronzen beeld op zwarte marmer sokkel, art deco stijl. Periode 1920. Afmetingen zonder sokkel.

R. DURQUET (XIX-XX)

7,5 x 14,5 x 24,5 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

519

11006

Randschilfers aan de sokkel.

R. DURQUET (XIX-XX)

Francisque Joseph DURET (1804-1865) 'Les Danseurs Napolitains'

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

G. MALFAIT (XX) 'Resting Lady'. 1946.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Beeld van een jongeman, gietijzer of fonte.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Sculptuur'

Schattingsprijs: € 150 - 250

Sylvain NORGA (1892-1968) 'Discuswerper'

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

Gustave JACOBS (1891-1986) 'Ensor'

Schattingsprijs: € 500 - 800

Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Studio van Orazio ANDREONI (1840-1895) 'Buste van een dame met vlinder' Carrara Marble.

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400