R. DURQUET (XIX-XX) 'Ballerina' een verguld bronzen beeld op zwarte marmer sokkel (H:24,5cm)
Lot 519

Schattingsprijs: € 300 - € 500

R. DURQUET (XIX-XX) 'Ballerina' een verguld bronzen beeld op zwarte marmer sokkel, art deco stijl. Periode 1920. Afmetingen zonder sokkel.

R. DURQUET (XIX-XX)

7,5 x 14,5 x 24,5 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

519

11006

Randschilfers aan de sokkel.

R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Bucheronne' een paar figuren gemaakt uit kunstbrons. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jean-Baptiste HUGUES (1849-1930) 'Fazanten' kunstbrons op onyx en marmer.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Emile Louis PICAULT (1833-1915) ‘Saint Georges en de draak’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

Marcel DÉBUT (1865-1933) ‘Le Vainqueur’ gepatineerd brons.