R. DURQUET (XIX-XX) 'Ballerina' een verguld bronzen beeld op zwarte marmer sokkel (H:24,5cm)
Lot 519

Schattingsprijs: € 300 - € 500

R. DURQUET (XIX-XX) 'Ballerina' een verguld bronzen beeld op zwarte marmer sokkel, art deco stijl. Periode 1920. Afmetingen zonder sokkel.

R. DURQUET (XIX-XX)

7,5 x 14,5 x 24,5 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

519

11006

Randschilfers aan de sokkel.

R. DURQUET (XIX-XX)

Constantin Emile MEUNIER (1831-1905) 'Tailleur de Pierre'

Schattingsprijs: € 700 - 900

Marc D'HAENENS (XX) 'Witte Eik , Versteend Hout', Mioceen.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Gis DE MAEYER (1942) 'Lente' 2007.

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Dansende Dame'

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Le Mini David' circa 1970

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Miguel BERROCAL (1933-2006) 'Portrait De Michèle' circa 1971.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Buste'

Schattingsprijs: € 300 - 500