R. DURQUET (XIX-XX) |
Titel | R. DURQUET (XIX-XX) 'Ballerina' een verguld bronzen beeld op zwarte marmer sokkel (H:24,5cm) |
Afmetingen | 7,5 x 14,5 x 24,5 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 519 |
Lot ID | 11006 |
Randschilfers aan de sokkel.