R. DURQUET (XIX-XX) 'Ballerina' een verguld bronzen beeld op zwarte marmer sokkel (H:24,5cm)
Lot 519

Schattingsprijs: € 300 - € 500

R. DURQUET (XIX-XX) 'Ballerina' een verguld bronzen beeld op zwarte marmer sokkel, art deco stijl. Periode 1920. Afmetingen zonder sokkel.

R. DURQUET (XIX-XX)

7,5 x 14,5 x 24,5 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

519

11006

Randschilfers aan de sokkel.

R. DURQUET (XIX-XX)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Vijf beelden, kunstbrons, Circa 1900. (H:67 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Sculptuur'. (H:27 x D:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

Emmanuel HANNAUX (1855-1934) 'Le Poète et la Sirène' (L:30 x W:70 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

Sylvain NORGA (1892-1968) 'Discuswerper'. (L:30 x W:48 x H:83 cm)

Eugène CANNEEL (1882-1966) 'Allegorie De L'Abondance'. (L:20 x W:61 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400