R. DURQUET (XIX-XX) 'Ballerina' een verguld bronzen beeld op zwarte marmer sokkel (H:24,5cm)
Lot 519

Schattingsprijs: € 300 - € 500

R. DURQUET (XIX-XX) 'Ballerina' een verguld bronzen beeld op zwarte marmer sokkel, art deco stijl. Periode 1920. Afmetingen zonder sokkel.

R. DURQUET (XIX-XX)

7,5 x 14,5 x 24,5 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

519

11006

Randschilfers aan de sokkel.

R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)
R. DURQUET (XIX-XX)

Isidore BONHEUR (1827-1901) 'Merrie en haar veulen' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons (18,5 x 40 x 30,5cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Jef LAMBEAUX (1852-1908)(naar) 'Les Lutteurs' een paar beelden gemaakt uit brons.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200