Een paar Japanse vazen gemaakt uit brons. (H:61,5cm)
Lot 010

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Een paar Japanse vazen gemaakt uit brons.

61,5 cm

21 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

10

11005

Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250