Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)
Lot 808

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel. Gemonteerd op een geometische sokkel, waarschijnlijk 17de/18de eeuw.

39 x 50 x 90 cm

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

Lot nummer

808

11003

Een collectie geborduurde onderdelen van Vaandels, Kazuifels en Lithurgisch Textiel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een verguld bronzen 'Wijwatervat', Rococo stijl met een rouwende engel. 19de eeuw. (W:16 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Vandenhoute Anderlecht, 6 kerkandelaars. Brons met hout afgewerkt, Art Deco. (H:38 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Drie lantaarns, messing en glas in neogotische stijl. (L:20 x W:20 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Acht kerkkandelaars, brons in neogotische stijl. (H:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek houtgesculpteerde engel, 19de eeuw. (W:36 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Altaarschel, Relikwieën, scepter en een varia religiosa. (L:42 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Victor Edmond LEHARIVEL-DUROCHER (1816-1878) 'Madonna staande op het maansikkel' Chryselephantine. (L:7,5 x W:8 x H:29

Schattingsprijs: € 500 - 1.000