Verras me
Terug naar account
Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)
Lot 808

Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Omschrijving van het lot


Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel. Gemonteerd op een geometische sokkel, waarschijnlijk 17de/18de eeuw.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)

Afmetingen

39 x 50 x 90 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

Lot nummer

808

Lot ID

11003

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)
Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)
Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)
Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)
Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)
Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)
Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)
Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)
Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)
Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)
Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)
Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)
Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)
Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)
Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)
Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)
Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)
Een gepatineerd houten beeld van Madonna met kind, bovenop het serpent en een maansikkel (H: 90 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

RELIGIEUS
Een antieke icoon, afbeelding van Madonna met kind en zilver. Waarschinlijk Sint-Petersbrug, 19de eeuw. 

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een antieke Oost Europese icoon, afbeeldingen van de Maagd Maria, Christus en Sint Nicolas. 

Schattingsprijs: € 150 - 250

RELIGIEUS
Een antieke houtsculptuur van Heilige Rochus en zijn hond. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een collectie van 11 heiligebeelden, porselein en plaaster.

Schattingsprijs: € 100 - 200