Geen handtekening gevonden. Een bronzen beeld van een hert. (H:22cm)
Lot 507

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Geen handtekening gevonden. Een bronzen beeld van een hert.

7 x 16 x 22 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

507

11002

Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Luca MADRASSI (1848-1919) 'De Omhelzing' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Dame met de bloementuil', kunstbrons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 600 - 800

Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600