Thom BROWN (XIX) 'Portret van een kardinaal met torenmonstrans' Een schilderij, olie op doek. (100 x 137 cm)
Lot 756

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Thom BROWN (XIX) 'Portret van een kardinaal met torenmonstrans' Een schilderij, olie op doek. 19de eeuw.

100 cm

137 cm

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

Lot nummer

756

10996

Thom BROWN (XIX)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Zellie PLATTEAU (XIX) 'Boszicht (2x)'. (W:17 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Drie paar kerkkandelaars, brons/messing. Neogotiek. (H:86 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Madonna met kind, gesculpteerde en gepatineerde eik, 19de eeuw. (L:19 x W:28 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'Visser op de vijver'. (W:84 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

De antieke restant van een houtgesculpteerde engel of heilige, 16de/17de eeuw. (L:38 x W:63 x H:147 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000