Titel | Thom BROWN (XIX) 'Portret van een kardinaal met torenmonstrans' Een schilderij, olie op doek. (100 x 137 cm) |
Breedte/diepte | 100 cm |
Hoogte | 137 cm |
Schattingsprijs | € 1.000 - € 1.500 |
Lot nummer | 756 |
Lot ID | 10996 |
Schattingsprijs: € 400 - 600
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600