Thom BROWN (XIX) 'Portret van een kardinaal met torenmonstrans' Een schilderij, olie op doek. (100 x 137 cm)
Lot 756

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Thom BROWN (XIX) 'Portret van een kardinaal met torenmonstrans' Een schilderij, olie op doek. 19de eeuw.

100 cm

137 cm

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

Lot nummer

756

10996

Thom BROWN (XIX)
Thom BROWN (XIX)
Thom BROWN (XIX)
Thom BROWN (XIX)
Thom BROWN (XIX)
Thom BROWN (XIX)
Thom BROWN (XIX)
Thom BROWN (XIX)
Thom BROWN (XIX)
Thom BROWN (XIX)
Thom BROWN (XIX)

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Schaapherder' olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een zilveren reliekhouder met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120