Verras me
Terug naar account
Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886) 'Kozak te paard' een groot bronzen beeld, postume gieting. (H:71cm)
Lot 530

Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886) 'Kozak te paard' een groot bronzen beeld, postume gieting. (H:71cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - € 6.000

Omschrijving van het lot


Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886) 'Kozak te paard' een groot bronzen beeld, 20ste eeuw. Postume gieting.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Artiesten

Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886)

Titel

Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886) 'Kozak te paard' een groot bronzen beeld, postume gieting. (H:71cm)

Afmetingen

35 x 65 x 71 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Schattingsprijs

€ 4.000 - € 6.000

Lot nummer

530

Lot ID

10988

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886)
Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886)
Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886)
Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886)
Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886)
Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886)
Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886)
Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886)
Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886)
Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886)
Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886)
Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886)
Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886)
Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886)
Evgeni Alexandrovich LANCERAY (1848-1886)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

BEELDEN
Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

BEELDEN
Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Een paar blauw-wit faience figuren. Waarschijnlijk Bassano en gemaakt in Italië. 

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

BEELDEN
Auguste MOREAU (1834-1917) 'Enfant avec mouche' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

BEELDEN
Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

BEELDEN
A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600