Een collectie van 7 Wekara Sgraffito vazen. Duitsland, periode 1950. (H:31cm)
Lot 157

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een collectie van 7 Wekara Sgraffito vazen. Duitsland, periode 1950.

31 cm

20 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

157

10976

Sèvres, twee kobaltblauwe vazen met deksel, decor met havenzicht en gemonteerd met verguld brons. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Omgeving van JACOB-PETIT (1796-1868) 'Twee Figuren met bloemen', polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Amphora of Keramar, een grote groene vaas, geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Sèvres, een vaas en schaal. Kobalt blauw porselein gemonteerd met brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee Jachttrofeeën, geglazuurde terracotta. Italië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Paraplustaander' voor Amphora

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herend, zes sierborden met handgeschilderd vogeldecor. Polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Cache-Pot' voor Amphora

Schattingsprijs: € 300 - 500