Een beeld van Madonna met kind, gemaakt door Perignem. (H:25cm)
Lot 303

Schattingsprijs: € 30 - € 50

Een beeld van Madonna met kind, gemaakt door Perignem. Niet gesigneerd.

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

25 cm

Schattingsprijs

€ 30 - € 50

Lot nummer

303

10975

Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Toshiyuki KITA (1942) 'Wink' voor Cassina. (L:110 x W:80 x H:93 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Bremshey Gerlinol, een plooibaar serveerwagentje. (L:41 x W:79 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Luigi MASSONI (1930-2013) 'Marconi' acryl, hout en metaal. 1962. (L:19 x W:19 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300