Een beeld van Madonna met kind, gemaakt door Perignem. (H:25cm)
Lot 303

Schattingsprijs: € 30 - € 50

Een beeld van Madonna met kind, gemaakt door Perignem. Niet gesigneerd.

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

25 cm

Schattingsprijs

€ 30 - € 50

Lot nummer

303

10975

Hummel, twee grote figuren 'Little Scolar'. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Deknudt, twee spiegels. Verguld hout. (W:79 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie Faience De L'est, Frankrijk. 36 stuks. (L:33 x W:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250