Een vaas met bloemendecor en gemerkt Flora Gouda Holland Rimini. (H:27cm)
Lot 188

Schattingsprijs: € 30 - € 50

Een vaas met bloemendecor en gemerkt Flora Gouda Holland Rimini.

27 cm

13 cm

Schattingsprijs

€ 30 - € 50

Lot nummer

188

10971

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:86,5 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 600 - 800

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300