Een vaas met decor van schepen en gemerkt Tonoda, Belgium. (H:27cm)
Lot 190

Schattingsprijs: € 50 - € 100

Een vaas met decor van schepen en gemerkt Tonoda, Belgium.

27 cm

18 cm

Schattingsprijs

€ 50 - € 100

Lot nummer

190

10960

Vieux Bruxelles, een paar vazen met handgeschilderd decor. (L:15,5 x W:22 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Lladro 'Balinese Dansers'. (L:23 x W:27 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Volkstedt, Vijf polychroom porselein groepen 'Muziek en Spelen' (L:28 x W:38 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Dame' faience, art deco. (W:26 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek pijprek, Vlaams Aardewerk, 'Les 7 Péchés Capitaux De L'Allemagne'. Na Eerste Wereldoorlog. (W:36 x H:17 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Bitossi, 'Een vaas en 3 schalen', rode glazuur. (L:14,5 x W:16,5 x H:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Theo BLICKX (1875-1963) 'Rouwende'. (L:14 x W:14 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Sèvres, een paar kobalt blauwe vazen, handgeschilderd decor en verguld brons. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200