Een vaas met decor van schepen en gemerkt Tonoda, Belgium. (H:27cm)
Lot 190

Schattingsprijs: € 50 - € 100

Een vaas met decor van schepen en gemerkt Tonoda, Belgium.

27 cm

18 cm

Schattingsprijs

€ 50 - € 100

Lot nummer

190

10960

Schattingsprijs: € 200 - 300

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ludwigsburg, een muzikale groep, polychrome porselein. (L:17 x W:25 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300