Een vaas met decor van schepen en gemerkt Tonoda, Belgium. (H:27cm)
Lot 190

Schattingsprijs: € 50 - € 100

Een vaas met decor van schepen en gemerkt Tonoda, Belgium.

27 cm

18 cm

Schattingsprijs

€ 50 - € 100

Lot nummer

190

10960

Een luipaard gemaakt uit terracotta. Italië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Royal Dux, een paar vazen gemaakt uit faience in art nouveau stijl met florale decors.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hugo DE PUTTER & Victoria BLANSAER (XX) Een lange schaal en een tazza, Hugria.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Grote Schaal', geglazuude keramiek voor Amphora.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Léon GOOSSENS (XX) 'Rode vaas' gemaakt uit geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Schaal' geglazuurde keramiek voor Perignem.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een verzameling van 16 aspergeschalen gemaakt uit geglazuurd porselein en aardewerk.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles LEMANCEAU (1905-1980) voor Saint Clément, 'De Herten' een beeld gemaakt uit faience.

Schattingsprijs: € 150 - 250