Een lampetstel in art nouveaustijl met blauw glazuur en versierd met meeuwen. Gemerkt Sarreguemines. (H:14cm)
Lot 167

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Een lampetstel in art nouveaustijl met blauw glazuur en versierd met meeuwen. Gemerkt Sarreguemines.

14 cm

45,5 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

167

10958

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' groene glazuur, voor Amphora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Boch Keramis, een faience vaas. Art Deco.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Pauw' geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Wouter HOSTE (1965) 'Travellers', zwarte metaalgeglazuurde keramiek. 2011

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 2 kinderen met paraplu. 152 II A / 152 II B

Schattingsprijs: € 200 - 300

Societa Porcelane Artistice Firenze Italy, een vogel. Porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' geglazuurde keramiek, voor Amphora.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Beatty PERMEKE (1916-1991) 'Schaal' geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 150 - 250