Een lampetstel in art nouveaustijl met blauw glazuur en versierd met meeuwen. Gemerkt Sarreguemines. (H:14cm)
Lot 167

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Een lampetstel in art nouveaustijl met blauw glazuur en versierd met meeuwen. Gemerkt Sarreguemines.

14 cm

45,5 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

167

10958