Titel | Een lampetstel in art nouveaustijl met blauw glazuur en versierd met meeuwen. Gemerkt Sarreguemines. (H:14cm) |
Hoogte | 14 cm |
Diameter | 45,5 cm |
Schattingsprijs | € 100 - € 200 |
Lot nummer | 167 |
Lot ID | 10958 |