Naar CLODION (1738-1814) 'Drie Putti' een bronzen beeld, 19de eeuw. (H:54cm)
Lot 533

Schattingsprijs: € 1.000 - € 2.000

Naar CLODION (1738-1814) 'Three Putti' een bronzen beeld, 19de eeuw.

CLODION (1738-1814)

18 x 34 x 54 cm

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 2.000

Lot nummer

533

10954

Naar CLODION (1738-1814)
Naar CLODION (1738-1814)
Naar CLODION (1738-1814)
Naar CLODION (1738-1814)
Naar CLODION (1738-1814)
Naar CLODION (1738-1814)
Naar CLODION (1738-1814)
Naar CLODION (1738-1814)
Naar CLODION (1738-1814)
Naar CLODION (1738-1814)
Naar CLODION (1738-1814)
Naar CLODION (1738-1814)

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscene met Schotse Edelman' een beeld, gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Luca MADRASSI (1848-1919) 'De Omhelzing' een beeld gemaakt uit gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: € 600 - 800