Een spiegel gemaakt uit gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl. (H:109cm)
Lot 437

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Een spiegel gemaakt uit gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl.

63 cm

109 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

437

10948

Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een staander, Lodewijk XV stijl afgewerkt met marqueterie en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een antieke Engelse 'Slope Desk', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een ijzeren kapstok in de stijl van Gustave SERRURIER BOVY (1858-1910)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000