Een schenkkan gemaakt uit steengoed en gemerkt Doulton Lambeth Slaters, Royal Doulton. (H:23cm)
Lot 179

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Een schenkkan gemaakt uit steengoed en gemerkt Doulton Lambeth Slaters, Royal Doulton.

14 x 10,5 x 23 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

179

10940

Een paar vazen met handgeschilderd decor, empire stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elly STROBACH-KÖNIG (1908-2002) een beeld gemaakt uit faience voor Royal Dux

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar katten gemaakt uit geglazuurde faience, in de stijl van 'Emaux de Longwy'.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Hugo DE PUTTER & Victoria BLANSAER (XX) Een lange schaal en een tazza, Hugria.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Domien INGELS (1881-1946) 'Greyhound' geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Luipaard gemaakt uit terracotta. Italië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Royal Dux, een paar vazen gemaakt uit faience in art nouveau stijl.

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Zonder Naam' een abstract sculptuur gemaakt uit keramiek.

Schattingsprijs: € 150 - 250