Een schenkkan gemaakt uit steengoed en gemerkt Doulton Lambeth Slaters, Royal Doulton. (H:23cm)
Lot 179

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Een schenkkan gemaakt uit steengoed en gemerkt Doulton Lambeth Slaters, Royal Doulton.

14 x 10,5 x 23 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

179

10940

Een Brule Parfum met afbeelding van Chinese man, binnenin met lamp. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie van 3 beeldjes met porseleinen kantwerk, Duitsland, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 150

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Jardinière' geglazuurde faience

Schattingsprijs: € 150 - 250

Dominique VAN DEN BOSSCHE (1854-1906) 'Figuur van een dame' gepatineerde terracotta. 1905

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar vazen in Chinese stijl, met handgeschilderd bloemendecor. Waarschijnlijk Samson, Frankrijk.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, een collectie van 10 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rik VERMEERSCH (1949) 'Vaas met figuren' geglazuurde terracotta.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250