Titel | Een grote Oosterse salontafel met 4 kleine bijzettafeltjes. (H:52cm) |
Hoogte | 52 cm |
Diameter | 82 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 397 |
Lot ID | 10922 |
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een grote antieke spiegel, decor met putti in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900.