Een grote Oosterse salontafel met 4 kleine bijzettafeltjes. (H:52cm)
Lot 397

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een grote Oosterse salontafel met 4 kleine bijzettafeltjes.

52 cm

82 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

397

10922

Een bijzettafel, geëboniseerd hout met handgeschilderd bloemendecor. Napoleon 3, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar siervazen, houtgedraaid 'Faux Malachiet' decor, Empire stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een staander, onyx gemonteerd met een brons en een Corintisch kapiteel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een bijzettafel met vitirine, verguld hout in Lodewijk XVI stijl, Napoleon 3 periode.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twee siervazen, houtgedraaid met een rood 'Faux Marmer' decor, Empire stijl.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke slagerstafel of kapblok, afgewerkt met een smeedijzer stierenkop.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Willy RIZZO (1928-2013) 'Flaminia' een salontafel.

Schattingsprijs: € 240 - 340