Een grote Oosterse salontafel met 4 kleine bijzettafeltjes. (H:52cm)
Lot 397

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een grote Oosterse salontafel met 4 kleine bijzettafeltjes.

52 cm

82 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

397

10922

Willy RIZZO (1928-2013) 'Flaminia' twee bijzettafels. (L:50 x W:80 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een verguld smeedijzeren consoletafel, toegewezen aan Raymond SUBES (1891-1970). Art Deco. (L:42 x W:180 x H:91 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Een vitrinekast met geschilderd decor, gebogen glas en gemonteerd met brons. (L:45 x W:80 x H:169 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een groot en antieke Cocktail of Barkast, Engeland, Art Deco, 20th C. (L:61 x W:155 x H:170 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke 'Boerentafel', eik, 19de eeuw. (L:79 x W:192 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een uitzonderlijk paar buffetkasten, rijk afgewerkt met houtsculpturen. Italië, circa 1900. (L:62 x W:204 x H:266 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een comptoir, gepatineerd hout. (L:56 x W:205 x H:96 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout. (L:60 x W:60 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500