Een grote Oosterse salontafel met 4 kleine bijzettafeltjes. (H:52cm)
Lot 397

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een grote Oosterse salontafel met 4 kleine bijzettafeltjes.

52 cm

82 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

397

10922

Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een grote antieke spiegel, decor met putti in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een salontafel, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900.

Henry VAN DE VELDE (1863-1957) 'Train Coupé bank, 2de Klasse'

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Een vintage vitrinekast afgewerkt met gebogen glas en brons in Lodewijk XV stijl.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vier identieke bijzettafels, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome.

Schattingsprijs: € 240 - 340