Keith HARING (1958-1990) Untitled, Subway drawing (c.1980) (60 x 88 cm)
Lot 677

Schattingsprijs: € 2.000 - € 3.000

Keith HARING (1958-1990), Subway Drawing (c.1980), Krijt op zwart papier

Er is mogelijk een volgrecht van toepassing. Consulteer onze Algemene Voorwaarden.

Keith HARING (1958-1990)

60 cm

88 cm

Schattingsprijs

€ 2.000 - € 3.000

Lot nummer

677

10915

Provenance: een privé familie in Knokke Le Zoute (BelgiumP

Roger DE BACKER (1897-1984) 'Lente' 1934. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Oscar HOGE (1884-1965) 'Bloemstilleven' 1950. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

August 'SEDLACEK' STEPHAN (1868-1936) 'Preparing for the hunt'. (W:142 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Armand JAMAR (1870-1946) 'Zicht op een markt' 1933. (W:55 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) 'Twee Lithografieën'. (W:52 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Emile SPILLIAERT (1858-1913) 'Boten aan de kade' 1877. (W:80 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Franse School, Naar Francois Boucher, "Pensent-ils au raisin?" 19de eeuw. (W:100 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een decoratief schilderij 'Christus met een heilig hart' olie op doek. (W:81 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500