Titel | Geen handtekening gevonden 'Christus en de bedelaar' een schilderij, olie op doek. 17de eeuw. (139 x 110 cm) |
Breedte/diepte | 139 cm |
Hoogte | 110 cm |
Schattingsprijs | € 2.400 - € 3.400 |
Lot nummer | 751 |
Lot ID | 10913 |
Provenance: afkomstig uit de collectie 'Het Prinsenhof' te Brugge.
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Jan Théodore KRUSEMAN (1835-1895) 'Zeezicht bij zonsondergang' 1861. (W:58,5 x H:37,5 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 700
Gustav KLIMT (1862-1918) '25 drawings selected and interpreted by Alice Strobl', volledig. (L:61 x W:44 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800
Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600