Geen handtekening gevonden 'Christus en de bedelaar' een schilderij, olie op doek. 17de eeuw. (139 x 110 cm)
Lot 751

Schattingsprijs: € 2.400 - € 3.400

Geen handtekening gevonden 'Christus en de bedelaar' een schilderij, olie op doek. 17de eeuw. (Jacques D'artois)

De bedelaar wordt afgebeeld met een voet gemaakt uit hout, in een bosrijk landschap.

139 cm

110 cm

Schattingsprijs

€ 2.400 - € 3.400

Lot nummer

751

10913

Provenance: afkomstig uit de collectie 'Het Prinsenhof' te Brugge.

Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden

Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960) 'Aardappelschiller' olie op doek

Schattingsprijs: € 200 - 300

Auguste VANDECASTEELE (1889-1969) 'De Haven', olie op doek

Schattingsprijs: € 400 - 600

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Interieur met figuren' olie op papier.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Louis ROBBE (1806-1887) 'Zonsondergang', olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Herman VERBAERE (1906-1993) 'Zicht op de kapel' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Léo ENGELS (1882-1952) 'De Regenboog' olie op doek. 1926

Schattingsprijs: € 300 - 500

Maurice SCHELCK (1906-1987) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jean DE GREEF (1784-1837) 'De Paardenkoets' olie op doek.

Schattingsprijs: € 600 - 800