Geen handtekening gevonden 'Christus en de bedelaar' een schilderij, olie op doek. 17de eeuw. (139 x 110 cm)
Lot 751

Schattingsprijs: € 2.400 - € 3.400

Geen handtekening gevonden 'Christus en de bedelaar' een schilderij, olie op doek. 17de eeuw. (Jacques D'artois)

De bedelaar wordt afgebeeld met een voet gemaakt uit hout, in een bosrijk landschap.

139 cm

110 cm

Schattingsprijs

€ 2.400 - € 3.400

Lot nummer

751

10913

Provenance: afkomstig uit de collectie 'Het Prinsenhof' te Brugge.

Geen handtekening gevonden

Piet LIPPENS (1890-1981) 'Zicht te Brugge' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Portret van een dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap met boerderij' olie op doek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een set van Lithurgische gewaden, 4 dalmatieken, manipel en stola.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Salvador DALI (1904-1989) 'Le Signal De L'angoisse' een lithografie

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerekop' olie op doek. 1919.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500