Geen handtekening gevonden 'Christus en de bedelaar' een schilderij, olie op doek. 17de eeuw. (139 x 110 cm)
Lot 751

Schattingsprijs: € 2.400 - € 3.400

Geen handtekening gevonden 'Christus en de bedelaar' een schilderij, olie op doek. 17de eeuw. (Jacques D'artois)

De bedelaar wordt afgebeeld met een voet gemaakt uit hout, in een bosrijk landschap.

139 cm

110 cm

Schattingsprijs

€ 2.400 - € 3.400

Lot nummer

751

10913

Provenance: afkomstig uit de collectie 'Het Prinsenhof' te Brugge.

Geen handtekening gevonden

Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan Théodore KRUSEMAN (1835-1895) 'Zeezicht bij zonsondergang' 1861. (W:58,5 x H:37,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Jos VAN STEEN (XIX-XX) 'Pendant Nachtzichten'. (W:89 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Gustav KLIMT (1862-1918) '25 drawings selected and interpreted by Alice Strobl', volledig. (L:61 x W:44 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Hugo CLAUS (1929-2008) 'Figuur met vogel' . (W:20 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 500 - 700

Délion (XIX) 'De Paardenkar' olie op paneel. (W:26 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180