Geen handtekening gevonden 'Christus en de bedelaar' een schilderij, olie op doek. 17de eeuw. (139 x 110 cm)
Lot 751

Schattingsprijs: € 2.400 - € 3.400

Geen handtekening gevonden 'Christus en de bedelaar' een schilderij, olie op doek. 17de eeuw. (Jacques D'artois)

De bedelaar wordt afgebeeld met een voet gemaakt uit hout, in een bosrijk landschap.

139 cm

110 cm

Schattingsprijs

€ 2.400 - € 3.400

Lot nummer

751

10913

Provenance: afkomstig uit de collectie 'Het Prinsenhof' te Brugge.

Geen handtekening gevonden

Reimond Jozef Peter KIMPE (1885-1970) 'Nar' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Gaby DE PAUW (1924-2000) 'Dorp in de sneeuw' olie op doek

Schattingsprijs: € 150 - 250

Evariste DE BUCK (1892-1974) 'Sint-Catharinakerk (Wondelgem)', olie op doek, 1911

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een antieke reliekenhouder met handgeschilderde afbeelding van Maria Magdalena. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een stralenmonstrans, verguld messing afgewerkt met blauwe email.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antiek schilderij 'Jezus hangt aan het kruis' olie op doek. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Guy DONKERS (1975) 'Naakt' acryl op papier.

Schattingsprijs: € 150 - 250

TSUKAI (XX), kalligrafie, Oost-indische inkt op papier.

Schattingsprijs: € 500 - 700