Titel | Een spiegel in Lodewijk XV stijl, verguld gesculpteerd hout en stucco (H:105cm) |
Breedte/diepte | 56 cm |
Hoogte | 105 cm |
Schattingsprijs | € 80 - € 120 |
Lot nummer | 439 |
Lot ID | 10909 |
Een uitzonderlijke en grote dineertafel, tafeblad uit één stuk, notelaar, 17de/18de eeuw.
Schattingsprijs: € 12.000 - 15.000
Een mid-century tafel, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnljik Roger De Winter.
Schattingsprijs: € 200 - 300