Een spiegel in Lodewijk XV stijl, verguld gesculpteerd hout en stucco (H:105cm)
Lot 439

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Een spiegel in Lodewijk XV stijl, verguld gesculpteerd hout en stucco. Tweede helft 20st eeuw.

56 cm

105 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

439

10909