Een spiegel in Lodewijk XV stijl, verguld gesculpteerd hout en stucco (H:105cm)
Lot 439

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Een spiegel in Lodewijk XV stijl, verguld gesculpteerd hout en stucco. Tweede helft 20st eeuw.

56 cm

105 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

439

10909

Pieter DE BRUYNE (1931-1987) 'Barkast'.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een bijzettafel met vitirine, verguld hout in Lodewijk XVI stijl, Napoleon 3 periode.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Willy RIZZO (1928-2013) 'Flaminia' een salontafel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een bijzettafel, geëboniseerd hout met handgeschilderd bloemendecor. Napoleon 3, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een staander, onyx gemonteerd met een brons en een Corintisch kapiteel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een antieke slagerstafel of kapblok, afgewerkt met een smeedijzer stierenkop.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar siervazen, houtgedraaid 'Faux Malachiet' decor, Empire stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500