Titel | Een spiegel in Lodewijk XV stijl, verguld gesculpteerd hout en stucco (H:105cm) |
Breedte/diepte | 56 cm |
Hoogte | 105 cm |
Schattingsprijs | € 80 - € 120 |
Lot nummer | 439 |
Lot ID | 10909 |
Schattingsprijs: € 600 - 800
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Frankrijk, 20ste eeuw. (W:74 x H:130 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 150 - 250
Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Schattingsprijs: € 240 - 340