Een spiegel in Lodewijk XV stijl, verguld gesculpteerd hout en stucco (H:105cm)
Lot 439

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Een spiegel in Lodewijk XV stijl, verguld gesculpteerd hout en stucco. Tweede helft 20st eeuw.

56 cm

105 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

439

10909

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Frankrijk, 20ste eeuw. (W:74 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 600 - 800