André SZABO (1923-2007) 'The Dog' een abstract werk, gemengde techniek op papier. 1974. (48 x 58 cm)
Lot 545

Schattingsprijs: € 200 - € 300

André SZABO (1923-2007) 'The Dog' een abstract werk, gemengde techniek op papier. 1974.

André SZABO (1923-2007)

48 cm

58 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

545

10878

André SZABO (1923-2007)
André SZABO (1923-2007)
André SZABO (1923-2007)
André SZABO (1923-2007)
André SZABO (1923-2007)

Jehan FRISON (1882-1961) 'Le Violoncelo' olie op doek. 1957

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pablo PICASSO (1881-1973) 'Head Of A Woman' een ingekaderde druk.

Schattingsprijs: € 200 - 300

André BOGAERT (1920-1986) 'Stilleven met fruitschaal' olie op paneel. 1960

Schattingsprijs: € 400 - 600

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Stilleven met houten blokken' olie op paneel. 1999

Schattingsprijs: € 300 - 500

'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Arthur CALAME (1843-1919) 'De Waterval' een schilderij, olie op doek. (130 x 102 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Marine' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Het dorp' een schilderij, olie op paneel.

Schattingsprijs: € 200 - 300