Een mid-century salontafel met omkeerbaar bovenblad gemaakt uit gechromeerd metaal en hout. (H:32cm)
Lot 334

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Een mid-century salontafel met omkeerbaar bovenblad gemaakt uit gechromeerd metaal en hout.

67 x 67 x 32 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

334

10874

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120