Walter TEUNINK (1941) '2 landschappen', olie op paneel. (40 x 30 cm)
Lot 731

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Walter TEUNINK (1941) '2 landschappen', olie op paneel.

Walter TEUNINK (1941)

40 cm

30 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

731

10860

Een decoratief schilderij 'Sneeuwlandschap' getekend J. Halens.  (W:100 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfred VERWEE (1838-1895) 'Brabants Trekpaard' (W:110 x H:95 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Albert Einstein'. (W:58 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 23/09/1823. (W:150 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Schaapherder'. (W:91 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee abstracte kunstwerken, getekend B. Van De Velde, acryl op board. (D:160 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Historische Scène 'Beleg van het Kasteel van Ingelmunster, 10 mei 1580', olie op doek. 19de eeuw (W:318 x H:137 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Robert MEYTEN (XX) 'Surrealistisch landschap' 1976. (W:30 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250