Een gesigneerde foto door Pete Best, de eerste drummer van The Beatles. Gefotografeerd door Richard Matthews (H:25cm)
Lot 941

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een gesigneerde foto door Pete Best, de eerste drummer van The Beatles. Gefotografeerd door Richard Matthews en genummerd 3.938/10.000.

38 cm

25 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

941

10859

Een antieke Poppenkast/Theater, Guignol. (W:44 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratief steigerend paard, leder. (L:27 x W:67 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Leica, model M2, een analoge fotocamera. (L:8 x W:14 x H:7,6 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een fotoboek, leder en verguld brons. Art Nouveau. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Vijf antieke beren, Circa 1920-1950. (H:84 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een groot stuk antiek kantwerk, Lierse, Belgie. 19de eeuw. (L:36,5 x W:130 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500