Een miniatuur koets gemaakt uit hout. (H:39cm)
Lot 955

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Een miniatuur koets gemaakt uit hout.

36 x 68 x 39 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

955

10855

Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een 'Pauw' haardscherm, messing. (L:15 x W:88 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een fotoboek, leder en verguld brons. Art Nouveau. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar decoratieve 'Vliegtuig propellers'. (L:266 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een kapstok, onyx en messing. Circa 1950. (L:40 x W:40 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Steiff 'Konijn op wielen', 1926. (L:12 x W:29 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kinderservies en bestek, porselein en metaal, een 'Dinette' in de originele doos. (L:28 x W:36 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles Leblanc, Een antieke inktpot en pennenhouder, brons op zwarte marmer. Art Nouveau. (L:18 x W:26 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300