Een miniatuur koets gemaakt uit hout. (H:39cm)
Lot 955

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Een miniatuur koets gemaakt uit hout.

36 x 68 x 39 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

955

10855

Limoges Haviland, model 'Eden' een koffieserviesn, porselein.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een grote jardinière versierd met ramskoppen en staande op klauwpoten. Koper, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Capodimonte, grote tafellamp en 3 sierborden. Geglazuurde faience. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een tantalus 'Cave à Liqueur' in een koffer afgewerkt met inlegwerk. Napoleon 3.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een marmeren coupe, Belgische zwarte en rode marmer en gemonteerd met Griffioenen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke uit hout gesculpteerd korbeel met middeleeuwse figuur. Eik, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar omkeerbare cassolettes en kandelaars met Sèvres porseleinen schaal in een bronzen frame. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)