Een miniatuur koets gemaakt uit hout. (H:39cm)
Lot 955

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Een miniatuur koets gemaakt uit hout.

36 x 68 x 39 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

955

10855

Een paar verzilverde eenden, in de stijl van Mauro Manetti. Italie, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Afrikaanse Kunst, een Bakongo Nkondi Nail Fetish figuur, hout en metaal.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke 'Graine De Chapelet met Memento Mori', gesculpteerde hoorn. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Francisco BARÓN (1931-2006)(Attr.) 'Deurklink'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een decoratieve houtsculptuur van een paard. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een automata 'Pierrot' met bewegend hoofd en arm.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke vijzel, gepatineerd brons. 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een mid-century zonnespiegel, email op koper, glas. Circa 1960.

Schattingsprijs: € 120 - 180