Een collectie van 15 paarden gemaakt uit papier maché, en afgewerkt met leder. (H:30cm)
Lot 915

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een collectie van 15 decoratieve paarden gemaakt uit papier maché, en afgewerkt met leder.

30 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

915

10853

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800