Een collectie van 15 paarden gemaakt uit papier maché, en afgewerkt met leder. (H:30cm)
Lot 915

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een collectie van 15 decoratieve paarden gemaakt uit papier maché, en afgewerkt met leder.

30 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

915

10853

Een paar cassolettes gemonteerd met verguld bronzen ramskoppen in Lodewijk XVI stijl, wit roze marmer.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar kandelaars, messing in art nouveau stijl. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een marmeren coupe, Belgische zwarte en rode marmer en gemonteerd met Griffioenen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een groot inktstel en briefopener, messing in Rococo stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een antieke uit hout gesculpteerd korbeel met middeleeuwse figuur. Eik, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antiek bronzen ornament afgewerkt met een Satyr en dame, gemonteerd op perelaar. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een collectie van 5 geschilderde panelen met wapenschilden. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300