Een collectie van 15 paarden gemaakt uit papier maché, en afgewerkt met leder. (H:30cm)
Lot 915

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een collectie van 15 decoratieve paarden gemaakt uit papier maché, en afgewerkt met leder.

30 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

915

10853

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica, model M2, een analoge fotocamera. (L:8 x W:14 x H:7,6 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rémo PINTUS (1938-2002) 'Paardenhoofd'. (L:37 x W:42 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een miniatuur juwelendoos in de vorm van een draagstoel, circa 1900. (L:25 x W:12,5 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500