Een collectie van 15 paarden gemaakt uit papier maché, en afgewerkt met leder. (H:30cm)
Lot 915

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een collectie van 15 decoratieve paarden gemaakt uit papier maché, en afgewerkt met leder.

30 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

915

10853

Een mid-century zonnespiegel, blauw en zwart email op koper, glas.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee dinanderie panelen met afbeeldingen van 'Madonna met kind' en 'Het Laatste Avondmaal'.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een mid-century zonnespiegel, gesculpteerd hout ingelegd met geruit glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een manjok stamper, en een sculptuur, Afrika, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar haardvuurbokken en een haardscherm, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek kader, imitatie schildpad en geëboniseerd hout. Napoleon 3, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges.

Schattingsprijs: € 200 - 300