Een salontafel gemaakt uit glas en metaal, afgewerkt met een 'IJsvogel' made by Belgo Chrom. (H:34cm)
Lot 335

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een salontafel gemaakt uit glas en metaal, afgewerkt met een 'IJsvogel' made by Belgo Chrom. Tweede helft 20ste eeuw.

90 x 90 x 34 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

335

10851

Randschilfer aan het glas.

Een salontafel gemaakt uit glas en metaal, afgewerkt met een

Fantasia Verlichting, een tafellamp in de vorm van een toekan. Laat 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' voor Airon, een set van 6 stoelen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Romeo REGA (1925-1984) 'Etagère'

Schattingsprijs: € 400 - 600