Een salontafel gemaakt uit glas en metaal, afgewerkt met een 'IJsvogel' made by Belgo Chrom. (H:34cm)
Lot 335

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een salontafel gemaakt uit glas en metaal, afgewerkt met een 'IJsvogel' made by Belgo Chrom. Tweede helft 20ste eeuw.

90 x 90 x 34 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

335

10851

Randschilfer aan het glas.

Een salontafel gemaakt uit glas en metaal, afgewerkt met een

Een grote dineertafel, resine Korintisch kapiteel, 8 metalen stoelen. (H:72 x D:180 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' for Airon. (L:68,5 x W:111 x H:66,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Bremshey Gerlinol, een plooibaar serveerwagentje. (L:41 x W:79 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Deknudt, twee spiegels. Verguld hout. (W:79 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Sculptuur'. (L:14 x W:28 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Arabescato marmeren koffietafel, met een marqueterie inleg decor. Circa 1980. (L:130 x W:130 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Toshiyuki KITA (1942) 'Wink' voor Cassina. (L:110 x W:80 x H:93 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340